Serwis wykorzystuje pliki cookies » szczegóły
wersja dla niedowidzących Wersja dla niedowidzącychmapa strony Mapa strony
Kliknij, aby przejść na Stronę Główną Biuletynu Informacji Publicznej Kliknij, aby przejść na Stronę Podmiotową Biuletynu Informacji Publicznej
 

 Służba Cywilna - przejście na stronę dcs.kprm.gov.pl

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Inspekcja Weterynaryjna - Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bolesławcu

Strona internetowa instytucji: http://piwboleslawiec.ebip.info.pl/

Strona główna BIP: www.bip.gov.pl

 
 

Formularz kontaktowy

Redakcja Biuletynu

Adres redakcji Biuletynu:

ul. Górników 8a

59-700 Bolesławiec


 

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, lub chcecie się dowiedzieć w jaki sposób można uzyskać informacje, których tu nie zawarto, należy wypełnić formularz i wysłać go do nas, a my odpowiemy.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH POD FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW

Zgody na przetwarzanie
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (UE) 2016/679:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bolesławcu, ul. Górników 8a, 59-700 Bolesławiec w celu realizacji niniejszego zgłoszenia.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, modyfikowania i usuwania.
Swoje dane podaję dobrowolnie.

Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bolesławcu, ul. Górników 8a, 59-700 Bolesławiec;
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – abi@vp.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu oraz dla celów realizacji zgłoszenia przez formularz kontaktowy w szczególności na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą wyłącznie na czas prowadzenia korespondencji.
6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową przekazania korespondencji.
9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani poddane profilowaniu.