Serwis wykorzystuje pliki cookies » szczegóły dot. plików cookies
Deklaracja dostępności cyfrowej dla serwisu
wersja dla niedowidzących Wersja dla niedowidzącychmapa strony Mapa strony
Kliknij, aby przejść na Stronę Główną Biuletynu Informacji Publicznej Kliknij, aby przejść na Stronę Podmiotową Biuletynu Informacji Publicznej
 

 Służba Cywilna - przejście na stronę dcs.kprm.gov.pl

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Inspekcja Weterynaryjna - Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bolesławcu

Strona internetowa instytucji: http://piwboleslawiec.ebip.info.pl/

Strona główna BIP: www.bip.gov.pl

 
 

Formularz kontaktowy

Redakcja Biuletynu

Adres redakcji Biuletynu:

ul. Górników 8a

59-700 Bolesławiec


 

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, lub chcecie się dowiedzieć w jaki sposób można uzyskać informacje, których tu nie zawarto, należy wypełnić formularz i wysłać go do nas, a my odpowiemy.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH POD FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW

Zgody na przetwarzanie
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (UE) 2016/679:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bolesławcu, ul. Górników 8a, 59-700 Bolesławiec w celu realizacji niniejszego zgłoszenia.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, modyfikowania i usuwania.
Swoje dane podaję dobrowolnie.

Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bolesławcu, ul. Górników 8a, 59-700 Bolesławiec;
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – abi@vp.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu oraz dla celów realizacji zgłoszenia przez formularz kontaktowy w szczególności na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą wyłącznie na czas prowadzenia korespondencji.
6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową przekazania korespondencji.
9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani poddane profilowaniu.